УНДЦА “Зонд” 14 листопада 2015 року прийняв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “ЕНІНВ – 2015″.

УНДЦА “Зонд” 14 листопада 2015 року прийняв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “ЕНІНВ – 2015″. Конференція пройшла у м. Кривий Ріг у малому конференц-залі Офісного Центру “New Ton”. Від УНДЦА “Зонд” із науковими доповідями виступили А.С. Білик, О.Г.Кириченко, М.І. Миронов, а у круглому столі і обговореннях прийняли участь наші експерти Зейкан М.В. та Ніколенко В.М. Було зокрема розглянуто питання:
– обміну науковою інформацією серед спеціалістів різних напрямків дослідження аномальних явищ для більш повного вивчення енергоінформаційних взаємодій у Всесвіті
– об”єднання спеціалістів різних напрямків дослідження аномальних явищ для вивчення енергоінформаційних взаємодій і ефективне застосування набутих знань у прикладних цілях.
У резолюції роботи конференції було насамперед проголошено необхідність швидкого обміну інформацією та реагування на інформацію від очевидців та єдиного нормативного підходу до обробки та аналізу даних.
Слід відзначити надзвичайно високий рівень організації конференції, який був досягнутий завдяки ТОВ «Центр науково-прикладних досліджень по питаннях енергоінформаційної безпеки “Велес”.
Від імені УНДЦА “Зонд” висловлюємо щиру подяку голові ТОВ “ВЕЛЕС” Ярошенко Юрію Анатолійовичу і побажання йому і його організації плідної подальшої діяльності!

Рис.1. Голова ТОВ «Центр науково-прикладних досліджень по питаннях енергоінформаційної безпеки “Велес” Ярошенко Ю.А. відкриває конференцію

Рис.2. Доповідь “Аномалії, свідомість та неминучість космічного майбутнього людства”.

Рис.3. Інформативна і цікава доповідь Ярошенко Ю.А., присвячена геопатогенним зонам